
Вуличний тренажер тяга зверху/жим від грудей
- В наявності
- Код: ds-SG-123
31 103 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер тяга зверху/жим від грудей
Вуличний тренажер тяга зверху/жим від грудей від ТМ Kompred – це унікальний вуличний комбінований тренажер, що дозволяє здійснити відразу кілька цілей. Фактично, він являє собою два тренажери, об'єднаних в одну конструкторську одиницю. Елемент Тяга зверху призначений для опрацювання всіх основних м'язів спини, так само в роботу включаються біцепси, плечі та передпліччя. Регулярні тренування з використанням тренажера Тяга зверху допоможуть сформувати гарну атлетичну форму спини та виробити правильну поставу. Елемент іншої частини тренажера Жим від грудей допоможе привести в тонус і підтримувати у відмінному стані усі групи грудних м'язів. Вправа жим від грудей є головною альтернативою віджимань. Варто зауважити, що при роботі в цьому тренажері ви так само пророблятимете м'язи плечового пояса і рук, що дає можливість значно покращити фігуру в цілому. Тяга згори/Жим від грудей розрахований на тренування як одного, так і двох користувачів одночасно.
Габаритні розміри:
Довжина: 1530 мм.
Ширина: 1110 мм.
Висота: 2100 мм
Вага: 125 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 111 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 31 103 ₴

