
Вуличний тренажер орбітрек
- В наявності
- Код: ds-SG-108
17 625 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер орбітрек
Вуличний тренажер орбітрек від ТМ Kompred – призначений ефективно розвивати та тренувати м'язи ніг, м'язи тулуба, тазостегнові та колінні суглоби, підтримує серцево-судинну систему. Вуличний орбітрек ідеально підходить для дому, дачі, установ та встановлюється на вулиці для проведення тренувань на відкритому повітрі. Часто орбітрек для вулиці купують для навчальних закладів - для проведення занять з фізкультури, виховання у молоді здорового способу життя, підтримки відмінного фізичного стану ніг, суглобів ніг та стану серцево-судинної системи. Установка: на закладену, що входить в комплектацію. Також у комплект поставки входить паспорт із встановлення та експлуатації орбітреку.
Габаритні розміри:
Довжина: 1220 мм.
Ширина: 590 мм.
Висота: 1690 мм
Вага: 57 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 см |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 17 625 ₴

