
Вуличний тренажер повітряний ходок
- В наявності
- Код: ds-SG-107
16 324 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер повітряний ходок
Вуличний тренажер повітряний ходок від ТМ Kompred –це відмінний доповнення до легкої фізичної активності, коли час на пішу прогулянку немає, але вона така необхідна для здорового способу життя. Даний снаряд діє за принципом переміщення своєї ж ваги «по повітрю» і тренує такі групи м'язів: хребетний відділ, тазо-стегнові м'язи, колінні суглоби та ін. повітря. Тренажер Повітряний ходок складається з надійного каркаса, рухових підніжок та поручнів для того, щоб Ви змогли підтримувати свою рівновагу, перебуваючи на цьому устаткуванні. Всі травмонебезпечні місця мають захист, тому навіть підліток може виконувати фізичні вправи та не боятися за свою безпеку. Покритий корпус порошковою фарбою, що робить його стійким до будь-яких погодних умов.
Габаритні розміри:
Довжина: 1070 мм.
Ширина: 510 мм.
Висота: 1500 мм
Вага: 65 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 16 324 ₴

