
Маятник - м'язи стегна
- В наявності
- Код: ds-SG-165
22 294 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий вуличний тренажер маятник - м'язи стегна
Дитячий вуличний тренажер маятник від ТМ Kompred – забезпечує комплексне тренування основних груп м'язів, сприяє збільшенню гнучкості суглобів та активному спалюванню підшкірного жиру. Тренажер два в одному. З одного боку тренажер для м'язів стегна, який сприяє розвитку біцепсів стегон та квадріцепсів. А з іншого боку – мятник, який розвиває м'язи талії.
Габаритні розміри:
Довжина: 1020 мм.
Ширина: 790 мм.
Висота: 1480 мм
Вага: 75 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 см |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 79 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 22 294 ₴

