
Жим ногами горизонтальний
- В наявності
- Код: ds-SG-100
18 130 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жим ногами горизонтальний
Жим ногами горизонтальний від ТМ Kompred - необхідний для тренування основних м'язів ніг - гомілки, згиначів та розгиначів, опрацювання суглобів. Перевагою тренажера є його орієнтованість на тренування на свіжому повітрі. Має два посадочні місця, що дозволяє займатися та не створювати черги, а тому підходить для спортивних та навчальних закладів, шкіл, вузів та спортивних відкритих майданчиків у дворах та громадських місцях. Установка проводиться на закладну, яка бетонується. Закладна та інструкція по установці входять до комплекту вуличного тренажера.
Габаритні розміри:
Довжина: 1840 мм.
Ширина: 530 мм.
Висота: 155 мм
Вага: 111 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 111 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 184 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 18 130 ₴

