
Дитячий вуличний тренажер маятник
- В наявності
- Код: ds-SG-102
16 245 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий вуличний тренажер маятник
Дитячий вуличний тренажер маятник від ТМ Kompred – це сучасний пристрій, який дозволить Вам розробляти передні та задні м'язи торсу без особливих зусиль. Цей тренажер є популярним серед чоловіків, і жінок, т.к. він зосереджує свою дію на проблемну у багатьох область пояса та живота. Під час згинання торса в бік працюють такі м'язи живота як: коса зовнішня, пряма, внутрішня і поперековий відділ. Під час розгинання задіяні м'язи: спини, трапецієподібні, поперечно-остистий та ін.
Габаритні розміри:
Довжина: 980 мм.
Ширина: 760 мм.
Висота: 1480 мм
Вага: 64 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 16 245 ₴

