
Вуличний тренажер біцепс-машина
- В наявності
- Код: ds-SG-118
25 137 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер біцепс-машина
Вуличний тренажер Прес-машина стоячи від ТМ Kompred – сприяє активному розвитку м'язи руки, а саме біцепсу. Ця модель універсальна тим, що займатися на ній зможуть відразу дві людини, тим самим не створюючи черги, яка так часто виникає до тренажерів, а це важливо, тому що однією з цінностей життя є час. І пам'ятайте, активні та регулярні тренування на свіжому повітрі зроблять Ваше здоров'я міцним, а тіло – підтягнутим та рельєфним.
Габаритні розміри:
Довжина: 1900 мм.
Ширина: 540 мм.
Висота: 960 мм
Вага: 86 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 540 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 25 137 ₴

