
Вуличний тренажер Батерфляй
- В наявності
- Код: ds-SG-117
32 827 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер Батерфляй
Вуличний тренажер Прес-машина стоячи від ТМ Kompred – є тренувальний пристрій, який використовується для опрацювання грудних м'язів, плечей, рук і м'язів преса. Людина, перебуваючи на цьому тренажері, робить махальні рухи, розводячи і зводячи зігнуті в ліктях руки перед собою. При роботі на тренажері метелик задіяні основні м'язи верхньої частини тулуба:
Великий грудний м'яз (верхній та середній частині);
Передній дельтовидний м'яз;
Трицепс і біцепс плеча;
Косий м'яз живота;
Прямий м'яз живота;
Передній зубчастий м'яз;
Ключевидно-плечовий м'яз.
Габаритні розміри:
Довжина: 1420 мм.
Ширина: 1250 мм.
Висота: 1850 мм
Вага: 137 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 см |
| Довжина | 142 см |
| Ширина | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 32 827 ₴

