
Вуличний тренажер Прес-машина стоячи
- В наявності
- Код: ds-SG-610
42 679 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер Прес-машина стоячи
Вуличний тренажер Прес-машина стоячи від ТМ Kompred – це ефективне рішення для тренування м'язів преса просто неба. Завдяки продуманій конструкції, він дозволяє виконувати рухи, які активізують передні м'язи черевного преса та косі м'язи живота. Машина розрахована на користування людьми різного рівня підготовки, з можливістю регулювання навантаження. Виготовлений із міцних матеріалів, цей тренажер стійкий до впливу атмосферних умов і розрахований на тривале використання в будь-яких погодних умовах. Ідеальний варіант для встановлення у громадських спортивних зонах та на майданчиках для воркауту.
Габаритні розміри:
Довжина: 1520 мм.
Ширина: 1240 мм.
Висота: 2040 мм
Вага: 207 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 204 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 124 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 42 679 ₴

