
Вуличний тренажер Важільна тяга
- В наявності
- Код: ds-SG-604
37 159 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер Важільна тяга
Вуличний тренажер Важільна тяга від ТМ Kompred – ідеально підходить для зміцнення спини, плечей та рук. Завдяки важільній системі тренування, користувачі можуть безпечно контролювати навантаження під час вправ. Його міцна металева конструкція забезпечує довговічність і стійкість до атмосферних умов. Тренажер легко інтегрується у відкриті спортивні майданчики або парки. Підходить для користувачів будь-якого рівня фізичної підготовки.
Габаритні розміри:
Довжина: 1540 мм.
Ширина: 1030 мм.
Висота: 2070 мм
Вага: 195 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 207 см |
| Довжина | 154 см |
| Ширина | 103 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 37 159 ₴

