
Вуличний тренажер Баттерфляй стоячи
- В наявності
- Код: ds-SG-602
45 955 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер Баттерфляй стоячи
Вуличний тренажер Тяга зверху від ТМ Kompred – дозволяє ефективно тренувати грудні м'язи, плечі та руки, завдяки спеціально розробленій конструкції для виконання вправ типу "баттерфляй". Тренажер забезпечує комфортне положення тіла та оптимальне навантаження для безпечних і результативних тренувань. Підходить для встановлення на спортивних майданчиках і в парках, а стійка конструкція з антикорозійним покриттям гарантує довговічність експлуатації. Тренажер сприяє розвитку сили та витривалості на відкритому повітрі, доступний для всіх бажаючих підтримувати фізичну форму.
Габаритні розміри:
Довжина: 1520 мм.
Ширина: 1380 мм.
Висота: 2140 мм
Вага: 230 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 214 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 138 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 45 955 ₴

