
Вуличний тренажер Тяга зверху
- В наявності
- Код: ds-SG-605.90
47 574 ₴
+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний тренажер Тяга зверху
Вуличний тренажер Тяга зверху від ТМ Kompred – тренажер має в собі навантаження 90 кг. Вуличне спортивне обладнання для спортивного майданчика. Заняття на такому тренажері допоможуть розробити м'язи пояса, верхніх кінцівок, спини та грудей. Крім того, Ви зможете створити підтягнутий торс, надати йому рельєфності.
Габаритні розміри:
Довжина: 1790 мм.
Ширина: 1640 мм.
Висота: 2480 мм
Вага: 252 кг
Гарантія: 12 місяців.
Доставка по всіх містах та населених пунктах 1-2 дні поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 252 см |
| Довжина | 179 см |
| Ширина | 164 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Тип | гімнастичний комплекс |
- Ціна: 47 574 ₴




