
Стіл із лавками Пікнік садовий вуличний (труба 40х40) 1500х1000х750 мм Kompred OL729/3
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL729/3
Відправка з 06 червня 20266 743 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект меблів вуличний для кафе
Практичний та стильний комплект вуличних меблів OL729 – ідеальне рішення для облаштування парків, скверів, зон відпочинку, кафе, дачних ділянок та прибудинкових територій.
Габаритні розміри:
Довжина – 1500 мм
Глибина - 1000 мм
Висота – 750 мм.
Розміри столу: 1000 мм x 500 мм.
Висота столу: 750 мм.
Розміри лавок: 1000 мм x 350 мм.
Висота лавок: 450 мм.
Характеристики:
Покриття – полімерно-порошкове.
Каркас - профільна труба, 40х40 мм
Стільниця та сидіння - фанера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Немає |
| Висота | 750 |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Форма столу | Прямокутний |
| Ширина | 1000 |
| Ширина столу | 1000 мм |
- Ціна: 6 743 ₴/комплект





