
Стійка для одягу металева біла 1100х550х1550 мм Kompred Y-3690141
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Y-3690141
2 231 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для одягу металева
Стійка для одягу нашого виробництва — міцна та надійна металева конструкція, призначена для організації робочої зони в магазинах одягу, салонах тканин, а також офісних та комерційних приміщеннях. Наша стійка для одягу також ідеально впишеться і в інтер'єр квартири, оформленої в індустріальному стилі або лофт. Стійка має розбірну конструкцію, що спрощує процес пересилання в інші регіони.
Характеристики
Каркас: металева труба
Покриття: полімерне-порошкове фарба.
Колір: білий
Додатково: стійка укомплектована полицею для взуття.
Габаритні розміри:
Висота: 1550 мм;
Ширина: 1100 мм;
Глибина: 550 мм;
Вага: 7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 1550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
- Ціна: 2 231 ₴







