
Крісло офісне зі штучної шкіри Чорне Kompred Y - 3690248
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Y - 3690248
2 938 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло офісне зі штучної шкіри
Офісне крісло від ТМ Kompred забезпечує хорошу підтримку, щоб ви могли краще зосередитися під час роботи. Крісло для офісу – це регульоване крісло з хорошою опорою, яке допомагає вам почуватися комфортно під час тривалого робочого дня. Завдяки підлокітникам цей офісний стілець підтримує правильну поставу, щоб ви могли зручно сидіти годинами. Крісло обтягнуте чорною штучною шкірою. Плавний механізм нахилу дає змогу сидінню та спинці трохи відхилятися, рухаючись разом з вами, коли ви відкидаєтеся назад. Конструкція передбачає блокування плавного механізму нахилу, щоб сидіти у стабільній вертикальній позі. Коліщата мають гальмівний механізм, чутливий до тиску. З міркувань безпеки ролики автоматично блокуються, коли крісло не використовується. Щойно ви сідаєте або натискаєте на сидіння, ролики розблоковуються. Крісло обтягнуте штучною шкірою, яка стійка до плям і легко чиститься. Штучна шкіра зазвичай виготовляється з поліуретану, якому надається вигляд шкіри.
Габаритні розміри виробу :
В зібраному вигляді:
Ширина: 570 мм
Глибина: 640 мм
Висота: 920-1020 мм.
В розібраному вигляді:
Довжина: 620мм
Ширина: 280мм
Висота: 590мм
Висота сидіння: 420-520мм
Глибина сидіння: 410мм
Вага: 13кг
Максимальне навантаження: 110кг
Характеристики:
Каркас: сталь
Матеріал:
Сидіння: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера.
Спинка: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера.
Підлокітник: ПП (поліпропілен), ніжка: Поліамід.
Наповнення: ПУ (поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 28 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 64 см |
| Ширина сидіння | 57 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Блокування коліс |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип механізму | Газліфт |
- Ціна: 2 938 ₴








