
Стіл письмовий металевий 1200х600х750 чорний Kompred Y-3621018
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Y-3621018
4 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий металевий
Мінімалістичний та функціональний письмовий стіл, який ідеально підійде для сучасного робочого простору, домашнього офісу або кімнати підлітка. Завдяки хрестоподібному посиленню каркаса, стіл має високу стійкість при невеликій власній вазі. Стіл розрахований на робоче навантаження до 40 кг. Ніжки оснащені накладками з поліпропілену, що запобігають появі подряпин на ламінаті чи паркеті.
Ключові переваги:
Компактність при пересиланні: У розібраному вигляді стіл має товщину всього 5 см, що суттєво економить кошти на логістиці.
Швидка збірка: Проста конструкція дозволяє зібрати робоче місце за лічені хвилини.
Універсальність: Колір світлого дуба в поєднанні металом гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр.
Габаритні розміри:
У зібраному стані:
Довжина – 120 мм.
Глибина – 600 мм.
Висота – 750 мм.
В розібраному стані:
Довжина - 750мм
Ширина - 1260мм
Глибина - 50мм
Вага: 12 кг
Максимальне навантаження - 40 кг
Характеристики:
Каркас - металл
Стільниця - ЛДСП
Накладки на ніжки - АВС пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 50 мм |
| Глибина столу | 1260 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 4 699 ₴



