
Урна паркова чорна відкрита з попільницею на 50л Kompred OL632/1
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL632/1
Відправка з 11 травня 20264 796 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Урна паркова відкрита металева
Конструкція урни цільнозварювальна. Збір сміття об'ємом 50 літрів із урни здійснюється нахилом поворотного механізму. Каркас урни виготовлений із сталевої профільної труби різного перерізу. Покриття урни - полімерна порошкова фарба.
Габаритні розміри :
Висота – 850 мм;
Ширина – 430 мм;
Глибина – 390 мм;
Об'єм урни - 36 літрів.
Вага - 12 кг.
Характеристики :
Каркас – метал
Покриття – порошкове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 50 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус урни | Стаціонарний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Площа для реклами | Да |
| Тип | Урна |
| Встановлення урни | Портування |
- Ціна: 4 796 ₴








