
Комод з шушлядами та пуфиком Kompred
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mbd-LION-041673
7 034 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод з шушлядами та пуфиком Kompred
Цей елегантний меблевий елемент стане ідеальним доповненням вашого інтер'єру, надаючи йому сучасного вигляду. Білий колір створює відчуття легкості та свіжості, а витончений дизайн привертає увагу.
Функціональність комода вражає. Оснащений дзеркалом, він дозволяє вам швидко підготуватись до виходу, а ніша під сидінням стане зручним місцем для зберігання аксесуарів або взуття. Додаткова шухляда забезпечує достатньо місця для дрібниць, які завжди повинні бути під рукою.
Завдяки якісним матеріалам та продуманій конструкції Ви отримаєте гарантію довговічності та надійності. Також, Ви зможете насолоджуватись його функціональністю протягом багатьох років, не турбуючись про знос чи пошкодження. Це інвестиція в комфорт і зручність вашого дому.
Не пропустіть можливість зробити свій простір більш організованим і стильним! Оберіть комод з шушлядами та пуфиком від ТМ Kompred, щоб створити затишну атмосферу у вашій оселі. Замовте вже сьогодні та насолоджуйтеся бездоганним поєднанням естетики та практичності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна скринька | 4 Штука. |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 82 см |
| Висота, см | 82 |
| Глибина столика | 45 мм |
| Глибина, см | 45 |
| Довжина столика | 70 мм |
| Додаткова інформація | Під замовлення |
| Дзеркало | Да |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Пуфик | Да |
| Сидіння | Да |
| Тип | Комод-трюмо |
| Тип товару | Комод-трюмо |
| Тумба | 1 шт |
| Колір | Німфея альба (білий) |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: 7 034 ₴







