
Плетене крісло кокон коричневий/пудра Kompred 007/5
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: uk007/5
12 650 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетене крісло кокон
Підвісне крісло можна назвати справжньою «класикою». Це одне із перших крісел, яке ми створювали. Тому воно вже встигло знайти масу шанувальників та зарекомендувати себе як комфортний та надійний виріб. Таке підвісне крісло легко вносить новизну в будь-який інтер'єр!
Виготовляється кокон із високоякісного штучного ротанга. Він абсолютно не токсичний. А його властивості дозволяють протягом тривалого часу зберігати первісний зовнішній вигляд. Він не змінюється під впливом сонячних променів, вологи чи снігу. Металева опора крісла вкрита спеціальною полімерною фарбою. Вона, у свою чергу, запобігає утворенню подряпин, сколів, захищає виріб від вологи та вигоряння на сонці.
У ціну крісла вже враховано вартість подушки! Подушка зроблена з екологічно чистого наповнювача Сінтепух і обшита тканиною Габардін.
Країна виробник Україна
Тип 1-місцева
Максимальне навантаження 120 кг
Регулювання спинки немає
Протимоскітна сітка немає
Матеріал опори сталь
Матеріал кокона штучний ротанг
Розміри кокона (ШхГхВ) 960*720*1150 мм
М'яка частина (матрац) габардин, рогожка
Висота стійки 1920мм
Наповнювач матраца Синтепух
Вибір кольору підстави (ротанг):
По доставці підвісної крісла прорахунок за запитом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Штучний ротанг |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепух |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гойдалки | Однозначна не розкладна |
- Ціна: 12 650 ₴





