
Стійка для одягу на колесах розбірна дворівнева 1300х400х1700мм чорна Kompred OL864
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL864
Відправка з 11 травня 20263 278 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова стійка для магазину одягу
Зручна та функціональна стійка для одягу Kompred OL864 — ідеальне рішення для організації зберігання в магазинах, гардеробних, шоурумах або вдома. Модель виконана у сучасному чорному кольорі та має два рівні для розміщення одягу, що значно збільшує її місткість.
Конструкція розбірна, що полегшує транспортування та зберігання. Завдяки маневреним колесам стійку легко переміщати, навіть при повному завантаженні. Виготовлена з міцного металевого профілю, вона забезпечує надійність і довговічність у використанні.
Габаритні розміри:
Висота – 1700 мм
Довжина – 1300 мм
Глибина – 400 мм
Характеристики:
Каркас – метал
Покриття – порошкове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: 3 278 ₴







