
Поличка для взуття в торгівельний магазин 600х400х800 мм полички ЛДСП, колір каркасу білий Kompred OL848
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL848
Відправка з 11 травня 20264 725 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Взуттєва поличка для магазину
Елегантна та практична двоярусна полиця для демонстрації взуття – ідеальне рішення для магазинів та бутіків. Верхній рівень призначений для ефектної презентації моделей, а нижня похила полиця забезпечує зручний доступ до взуття та покращує огляд для покупців.
Характеристики:
Матеріал каркасу: Метал із порошковим покриттям.
Матеріал полиць: ЛДСП,
Колір: Білий каркас + ЛДСП дуб сонома
Конструкція: 2 рівні (верхній горизонтальний, нижній похилий)
Призначення: Демонстрація жіночого та чоловічого взуття
Стиль: Сучасний мінімалізм
Габаритні розміри:
Ширина - 600 мм
Глибина – 400 мм
Висота - 800 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 4 725 ₴



