
Cтелаж металевий у стилі Лофт 600х550х1800 мм чорний Kompred OL562/1
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL562
Відправка з 11 травня 20267 770 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для декору
Зрозумілий та лаконічний відкритий стелаж може стати функціональним доповненням або яскравим акцентом у будинку, майстерні чи експозиції. Часто наш простір – відображення нашого внутрішнього стану. У цих випадках приємні, функціональні речі з чистими формами, які знаходяться у вашому будинку, можуть справді справляти терапевтичний ефект. Виготовимо на замовлення. Будь-які розміри!
Габаритні розміри:
Глибина – 550 мм
Ширина - 600 мм
Висота - 1800 мм
Характеристики:
Каркас – метал
Полиці - ЛДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етажерки | 1800 мм |
| Глибина етажерки | 550 мм |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Корпус (каркас) | метал |
| Корпус (каркас) етажерки | сталь |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип поверховки | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома світлий, Чорний |
| Ширина етажерки | 600 мм |
- Ціна: 7 770 ₴






