
Лавка садово-паркова без спинки кругла зовнішній ф1300х400х450мм Чорний OL684/2
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL684/2
Відправка з 16 травня 202611 172 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка садово-парковая без спинки круглая
Лавка кругла, виготовлена в такій незвичайній формі, - це чудове місце для відпочинку групи людей. Поєднуючи функціональність, надійну та оригінальний дизайн, вона стане чудовим місцем для проведення дозвілля та спілкування. Кругла вулична лавка в тіні дерева - що може бути прекрасніше в спекотну літню пору! Виготовлена з деревини високої якості, вона стане зручною для Вашого відпочинку. Лавка складається з окремих секцій, що забезпечує простоту монтажу. Крамниця стане окрасою будь-якого парку чи скверу.
Габаритні розміри:
діаметр зовнішній 1300 мм.
діаметр внутрішній: 500мм
висота сидіння: 450 мм.
посадкове місце: 400мм
Характеристики
Каркас – металевий;
Покриття - порошкове
Настил - дерево
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 172 ₴


