
Стільчик регульований Малюк
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ht-71
Відправка з 11 травня 2026700 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик регульований Малюк
Стільчик регульований Малюк для дитячого садка та дошкільних закладів. Компактний дитячий стільчик з ДСП можна використовувати для комплектації дошкільних навчальних закладів або дитячих кімнат. Дитячий стілець Малюк - важливий елемент ігрових меблів.
Матеріал виготовлення - ДСП, товщиною 16 мм, матеріал класу емісії Е1, безпечний для дітей. Торці ДСП покриті кромкою, виготовленою із ПВХ, товщиною 16 мм. Ростові групи:
0 - 220 мм I - 260 мм II - 300 мм III - 340 мм
Стільчик поставляється у зібраному вигляді тільки при доставці містом, або на вимогу замовника при самовивезенні. При постачанні транспортними компаніями лавка відвантажується тільки в розібраному вигляді.
Габаритні розміри (Ш×Г×В)350*300*280/340мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Висота табуретки | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 700 ₴


