
Полиця винна в стилі Лофт 550х200х700 чорна Kompred OL637
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL637
Відправка з 11 травня 20264 504 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця винна в стилі Лофт 550х200х700
Полиця винна в стилі Лофт - ідеальне поєднання високих естетичних якостей та практичної корисності. Відкрита конструкція кріпиться на стіну, ні фактично, ні візуально не зменшує обсягу простору в їдальні або студії, на кухні. При цьому вино, келихи і такі важливі дрібниці, як спеції або кавомолка, ароматичні свічки завжди опиняються під рукою. І для цього не довелося йти за вином у льох чи захаращувати кухню, залу студії винною шафою.
Габаритні розміри:
Висота - 700 мм
Довжина - 550 мм
Глибина - 200 мм
Вага - 15 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Підвісний |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 700 |
| Висота стелажа | 700 мм |
| Глибина | 200 |
| Глибина стелажу | 200 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Матеріал полиці | метал, натуральне дерево |
| Застосування | Коммертве |
| Розташування пляшки | Вертикальне |
| Спосіб розміщення пляшки | Полиця |
| Тип | Полиця |
| Ширина | 550 |
| Ширина стелажа | 550 мм |
- Ціна: 4 504 ₴








