
Туалетний стіл трюмо 1000x450x1900мм OL004/2
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL004/2
Відправка з 11 травня 20268 043 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюмо туалетний столик на три дзеркала
Робоче місце майстра запорука успіху його роботи. Тому Вашій увазі надаємо дзеркальний, кутовий столик для роботи співробітників б'юті сфери. Косметичний стіл дуже зручний у використанні за рахунок регульованих бічних дзеркал, які допоможуть майстру контролювати процес виконуваної роботи, а вашому клієнту побачити свій новий образ з усіх боків.
Характеристики
Каркас столу виготовлений з міцного металу, а покриття столика спеціальною порошковою фарбою, робить його стійким навіть до пошкоджень хімічними матеріалами. Виготовляємо трюмо в різних розмірах і будь-якому кольорі.
Габаритні розміри (можуть бути індивідуально змінені)
Висота: 1900 мм;
Ширина: 1000 мм;
Глибина: 450 мм;
Вага: 16 кг
Розмір основного дзеркала 800*400; Два бічних 400*200
Повний асортимент продукції для салонів краси
Телефонуйте, будемо раді робити світ прекраснішим разом з Вами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 100 см |
| Глибина консолі | 30 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 190 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 100 см |
| Глибина столика | 30 см |
| Довжина столика | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 8 043 ₴



