
Полиця для лаків та косметики
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL113
Відправка з 11 травня 20268 841 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина для лаків і косметики в салон
Красива і витончена етажерка, яка підійдемо для салону в білих і кремових тонах. Інтернет-магазин КОМПРЕД працює на базі власного виробництва в Запоріжжі, якщо Вам сподобався дизайн, але Ви хотіли б етажерку в іншому кольорі або розмірі, ми, як виробник можемо це зробити. Команда КОМПРЕД з радістю втілить Ваші мрії в реальність!
Характеристики
Каркас — металевий, прислужит роками. Колір — попрошковая фарбування в золотий колір, або будь-який інший за бажанням замовника.
Чотири відкриті полички для презентації товарів, косметики, каталогів, викладки товарів (лаки, гель-лаки, крему, статуетки).
Габаритні розміри (можуть бути індивідуально змінені)
Висота: 1500 мм;
Ширина: 600 мм;
Глибина: 300 мм
Повний асортимент продукції для салонів краси
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Напільний |
| Перегляд прання | Укладальник острівної (двохсторонній) |
| Висота стелажа | 1500 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Кількість зовнішніх полок | 4 Штука. |
| Матеріал полиці | метал |
| Призначення стелажа | Для побутової хімії, Для іграшок, Кондитерські вироби, Косметики, Для незадоволених товарів, Для одягу, Для парфумів, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Виробництво для хліборобів, Мультимедійний, Універсальний |
| Полиці | метал |
| Спосіб викладання товару | В кошиках, У комірках, На полиці |
| Тип | Стеллаж |
| Тип полиць | Прямі |
| Колір (відтінок) меблів | Можливе фарбування на вибір замовника з каталогу кольорів RAL |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 841 ₴





