
Урна металева кругла Мері Оптима ф400х800мм (відро-відкидне коричневе/основа-сіра) Kompred OL423
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL423
Відправка з 11 травня 20262 541 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Урна кругла динамічна металева
Ця кругла металева урна є практичним рішенням для підтримання чистоти як усередині приміщень, так і на відкритих майданчиках. Конструкція складається з відкидного відра коричневого кольору, виготовленого з цільного металевого листа, та стійкої сірої основи. Короб для сміття надійно закріплений на поворотній осі, що забезпечує зручне та швидке очищення. Конструкція ніжок дозволяє здійснювати монтаж як за допомогою анкерного кріплення до поверхні, так і шляхом бетонування.
Каркас виробу виконаний із високоякісного листового металу та профільної труби різного перетину, що гарантує міцність конструкції. Для тривалого захисту від зовнішніх факторів металеві елементи покриті полімерною порошковою фарбою з молотковим ефектом. Контрастне поєднання коричневого бака та сірих ніжок надає урні сучасного вигляду. Колір будь-який по таблиці RAL.
Габаритні розміри
Глибина — 400 мм;
Ширина — 400 мм;
Висота — 800 мм
Об'єм - 40л
Характеристики
Каркас — металевий;
Покриття — порошкове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 800 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 2 541 ₴






