
Стіл для візажу з ящиком без підсвітки 1000*350*1900 Kompred
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL004/3
Відправка з 11 травня 202615 446 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робочий стіл для візажиста, перукаря, бровиста
Модель столика з ящиком, без підсвічування
З ящиком і підсвічуванням .
Без скриньки і без підсвічування
З підсвічуванням, без скриньки
Ми виробляємо робочі зони для майстрів б'ють сфери. Мебель з металу легко миється, Вологий, довгий зберігає презентабельний вигляд, На ній не залишаються плями від хімічних матеріалів, які використовуються в процесі роботи майстра. Ми маємо стандартні моделі косметичних столиків і робимо під замовлення відповідно до ваших вимог. Ви можете змінити параметри розміру консолі і дзеркала, ящики, підсвічування і колісників. Доставка на всі регіони України службами вантажоперевезення.
Характерики
Необов' язковий металевий каркас з якісним порошковий покриття і якісне ламіноване ДСП для ящиків — такий підхід до виготовлення робочих місць для перукарів і візажистів — забезпечує довгострокове і безпроблемне використання меблів у салонах краси. Можна вибрати колір ламінованого ДСП для ящика, а також приховування столах склом.
Габаритні розміри (змінна зміна)
Консоль тумба: висота 1000 мм; ширина 1000 мм; глибина 350 мм
Дзеркало: висота 900 мм; ширина 1000 мм
Загальний розмір:
Висота: 1900 мм;
Ширина: 1000 мм;
Глибина: 350 мм;
Вага: 44 кг.
Повний асортимент продукції для салонів краси
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Тумба | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | метал |
| Основа дзеркала | метал |
| Рама дзеркала | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 15 446 ₴









