
Ніжки для розкладного ліжка 100х40х350мм Чорний Kompred OL430
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: OL430
Відправка з 11 травня 2026892 ₴/комплект
Мінімальне замовлення — 20 комплектів
Показати всі оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжки для ліжка розкладні
Прості форми ніжок для столу створюють бездоганне дизайнерське рішення для розкладного ліжка. Ніжки ліжка збільшують міцність конструкції. Можна встановити їх, як додаткові ніжки.
Габаритні розміри:
Довжина: 100 мм;
глибина: 40 мм;
Висота: 350 мм
Характеристики
Каркас – метал. Виготовлені ніжки із якісної та міцної профільної труби, а покриття її спеціальною порошковою фарбою забезпечує стійкість до пошкоджень різного характеру.
Повний асортимент нашої продукції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ножки |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для ліжка |
| Основний колір | Чорний |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 892 ₴/комплект
- Мінімальне замовлення: 20 комплектів




