
Стінка для іграшок Веселка
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: bds-DS-1162
Відправка з 12 травня 202614 643 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінка для іграшок Веселка
Стінка дитяча для іграшок призначена для комплектації дошкільних закладів.
Корпус стінки виготовлений із ЛДСП.
Облицювання дверей та полиць ПВХ 0.5-0.6 мм.
Габаритний розмір виробу: 1800 * 420 * 1385 мм.
Вага: 68 кг
Кольори деталей ігрової стінки можуть бути виконані у таких варіантах: бук, білий, оранжевий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | сталь |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ґратки | 139 мм |
| Глибина стінки | 42 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 180 мм |
| Задня стінка | Ламінована ДСП |
| Стеллаж | 2 Штука. |
| Тип стінки | літрів (пряма) |
- Ціна: 14 643 ₴






