
Ігрові меблі Перукарня
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: bds-DS-710
Відправка з 12 травня 20265 404 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові меблі Перукарня
Дитяча ігрова стінка призначена для обладнання дитячих ігрових зон у дошкільних закладах.
Габаритні розміри виробу: 1300*520*1130 мм
Матеріал виготовлення ламіноване ДСП, завтовшки 16 мм, класу емісії Е1. Торці виробів оброблені кромкою ПВХ 0,5 мм.
Кольори деталей можуть бути виконані у таких варіантах: бук, білий, оранжевий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ґратки | 113 мм |
| Глибина стінки | 52 мм |
| Декоративні елементи | Сталь |
| Довжина (ширина) стінки | 130 мм |
| Задня стінка | Ламінована ДСП |
| Корпус | Ламінована ДСП |
| Стеллаж | 2 Штука. |
| Тип стінки | літрів (пряма) |
- Ціна: 5 404 ₴





