
Полиця для квітів кутова Зелений куточок
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: bds-DS-74
Відправка з 12 травня 20267 565 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: "Зелений куточок"
Корпус виготовлений з ЛДСП.
Облицювання дверей та полиць ПВХ 0.5-0.6 мм
Габаритний розмір виробу: 1300*1015*1220 мм.
Матеріал виготовлення ламіноване ДСП, завтовшки 16 мм, класу емісії Е1. Торці виробів оброблені кромкою ПВХ 0,5 мм.
Кольори деталей полиці може бути виконані у таких варіантах: бук, білий, оранжевий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ґратки | 122 мм |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Глибина стінки | 120 мм |
| Декоративні елементи | Сталь |
| Довжина (ширина) стінки | 130 мм |
| Задня стінка | Ламінована ДСП |
| Корпус | Ламінована ДСП |
| Стать | Унісекс |
| Стеллаж | 2 Штука. |
| Тип стінки | літрів (пряма) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 565 ₴





