
Стінка дитяча ігрова для садка та будинку Автосалон-2
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: bds- DS-572
Відправка з 12 травня 20265 711 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча ігрова стінка "Автосалон-2"
Стінка ігрова призначена для дошкільних закладів.
Стандартні кольори ДСП: блакитний, синій, лайм, жовтий, оранж, білий, зелений, червоний, зелена вода.
Матеріал виготовлення ламіноване ДСП 16 мм, класу емісії Е1/
Торці виробів фанеровані кромкою ПВХ - 1мм.
Габарити: 1236*976*956h
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | сталь |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ґратки | 96 мм |
| Глибина стінки | 98 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 124 мм |
| Задня стінка | Ламінована ДСП |
| Стеллаж | 2 Штука. |
| Тип стінки | літрів (пряма) |
- Ціна: 5 711 ₴





