
Стелаж винний в стилі Лофт 300х200х250 СТЖ220
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Gmet-СТЖ220
Відправка з 11 травня 20263 024 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Висота — 300 мм
Ширина -200 мм
Глибина — 250 мм
Вага — 5 кг
Зрозумілий та лаконічний відкритий стелаж може стати функціональним доповненням або яскравим акцентом в будинку, кафе, барі, магазині або на експозиції. Часто наш простір — відображення нашого внутрішнього стану. У цих випадках приємні, функціональні речі з чистими формами, що знаходяться у вашому будинку, можуть надавати воістину терапевтичний ефект.
Виготовимо під замовлення. Будь-які розміри!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Напільний |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 |
| Висота стелажа | 300 мм |
| Глибина | 250 |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Матеріал полиці | метал, натуральне дерево |
| Тип | Стеллаж |
| Ширина | 200 |
| Ширина стелажа | 200 мм |
- Ціна: 3 024 ₴



