
Стелаж в стилі Лофт 1600х800х300 СТЖ201
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Gmet-СТЖ201
Відправка з 11 травня 202610 112 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размер:
Высота — 1600 мм
Ширина —800 мм
Глубина — 300 мм
Вес — 20 кг
Понятный и лаконичный открытый стеллаж может стать функциональным дополнением или ярким акцентом в доме, мастерской или на экспозиции. Часто наше пространство — отображение нашего внутреннего состояния. В этих случаях приятные, функциональные вещи с чистыми формами, которые находятся в вашем доме, могут оказывать поистине терапевтический эффект.
Можливі варіанти в інших розмірах і кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 1600 |
| Висота полиці | 1600 |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Висота шафи | 1600 мм |
| Глибина | 300 |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Полиці | натуральне дерево |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Ширина | 800 |
| Ширина (довжина) полиці | 800 мм |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
- Ціна: 10 112 ₴










