
Стелаж в стилі Лофт 1900х1560х360 СТЖ1114
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Gmet-СТЖ1114
Відправка з 11 травня 202616 706 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
Висота 1900мм Довжина 1560мм Глибина 360мм
Зрозумілий та лаконічний відкритий стелаж може стати функціональним доповненням або яскравим акцентом в будинку, майстерні або на експозиції. Часто наш простір — відображення нашого внутрішнього стану. У цих випадках приємні, функціональні речі з чистими формами, що знаходяться у вашому будинку, можуть надавати воістину терапевтичний ефект.
Виготовимо під замовлення. Будь-які розміри!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1900 мм |
| Глибина стелажу | 360 мм |
| Ширина стелажа | 1560 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 1900 |
| Висота полиці | 1900 |
| Висота шафи | 1900 мм |
| Глибина | 360 |
| Глибина полиці | 360 мм |
| Глибина шафи | 360 мм |
| Довжина | 1560 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Ширина (довжина) полиці | 1560 мм |
| Ширина шафи | 1560 мм |
- Ціна: 16 706 ₴










