
Вішалка стійка для одягу в стилі Лофт 700х500х1800мм ВШ136
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Gmet-ВШ136
Відправка з 10 травня 20263 256 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка стійка для одягу в стилі Лофт
Лаконічна стійка є оптимальною для використання в торгових точках, що продають текстиль. Стійка підставка дозволяє виробу витримувати великі навантаження. На ній можна розміщувати куртки, сукні, блузи, брючні костюми та інше, будучи впевненим, що вони не пам'ятаються і не деформуються. Якісна фарба не сколюється, не дряпається і не вицвітає навіть після тривалої експлуатації. Конструкція зразка дозволяє розташовувати його в будь-якому місці залу: біля стіни або по центру. Придбавши декілька моделей, ви зможете вибудувати їх у ряд, якщо дозволяє площа приміщення. На замовлення наша компанія виготовить вішалки іншого забарвлення будь-якої товщини металу по вашому ескізу.
Габаритні розміри:
Довжина: 700мм
Глибина:500мм
Висота:1800мм
Характеристики:
Каркас: металева труба
Покриття: полімерне порошкове
Застосування
• Обладнання доречно в магазині: воно допоможе підвищити лояльність покупців до вашої компанії, зберегти порядок.
• У будь-якому шоурумі стійка буде виглядати акуратно і привабливо.
• Любителям нестандартних рішень рекомендуємо придбати цю модель у свій будинок. Ви зможете позбутися від громіздких шаф – улюблені образи завжди будуть під рукою. Оптимальне місце для розміщення – спальня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
- Ціна: 3 256 ₴


