
Стелаж в стилі Лофт 1900х1560х360 СТЖ1179
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Gmet-СТЖ1179
Відправка з 11 травня 202626 218 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж в стилі Лофт 1900х1560х360 СТЖ1179
Стелаж в стилі Лофт 1900х1560х360 СТЖ1179 в рівній мірі служать оригінальним декоративним і практичним елементом дизайну інтер'єру. Модель несиметрична і оригінальна, тому урізноманітнює композицію довільній ступеня складності та стилю. Для замовників також важливо, що відкритий стелаж може використовуватися в різних місцях будинку і на терасах, змінювати свою функціональність з плином часу.
Параметри та особливості моделі
Базовий варіант стелажу в стилі Лофт 1900х1560х360 СТЖ1179 має вагу 40 кг і забарвлення, аналогічну зазначеній на фото. За бажанням замовників можливі зміна кольору, розмірів, конструкції. Модель відрізняє широкий діапазон використання, причому спосіб використання може змінюватися з плином часу. Металевий стелаж готовий до установки уздовж стіни, але також може використовуватися для розділення зон в приміщеннях і не тільки. Наприклад, в заміському будинку спочатку цей елемент встановлюють у вітальні, а після чергової зміни дизайну використовують в іншій кімнаті, на терасі або в зимовому саду. Захисно-декоративне покриття стелажа СТЖ1179 дозволяє довгі роки використовувати його на відкритому повітрі, в умовах несприятливих впливів зовнішнього середовища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 1900 |
| Висота полиці | 1900 |
| Висота стелажа | 1900 мм |
| Висота шафи | 1900 мм |
| Глибина | 360 |
| Глибина полиці | 360 мм |
| Глибина стелажу | 360 мм |
| Глибина шафи | 360 мм |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Полиці | натуральне дерево |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Ширина | 1560 |
| Ширина (довжина) полиці | 1560 мм |
| Ширина стелажа | 1560 мм |
| Ширина шафи | 1560 мм |
- Ціна: 26 218 ₴


