
Консоль в стилі Лофт 1000х800х300 К151
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Gmet-К151
Відправка з 11 травня 20267 402 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размер:
Высота — 1000 мм
Ширина —800 мм
Глубина — 300 мм
Вес — 15 кг
Зрозумілий та лаконічний відкритий стелаж може стати функціональним доповненням або яскравим акцентом в будинку, майстерні або на експозиції. Часто наш простір — відображення нашого внутрішнього стану. У цих випадках приємні, функціональні речі з чистими формами, що знаходяться у вашому будинку, можуть надавати воістину терапевтичний ефект.
Виготовимо під замовлення. Будь-які розміри!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 |
| Висота полиці | 1000 |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Глибина | 350 |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Ширина | 1200 |
| Ширина (довжина) полиці | 800 мм |
| Ширина стелажа | 800 мм |
- Ціна: 7 402 ₴



