Правильний догляд за плетеними меблями з лози

Правильний догляд за плетеними меблями
Як відомо, будь-яка меблі вимагає дбайливого ставлення до себе і хоча б мінімального догляду. Володарі плетених меблів знають, що вона невибаглива, тому що виготовлена з натуральних матеріалів. Але все ж правильний догляд за плетеними меблями збереже їй прекрасний зовнішній вигляд, а також не допустить передчасного псування виробів.
Плетені крісла і стільці - особливо ті, які виготовляються під замовлення, відрізняються своєю дорожнечею. Тому плетені меблі вимагає до себе підвищеної уваги. Шкода спостерігати за тим, як куплене в минулому році плетене крісло розсохлося і втратило форму. Щоб уникнути подібних наслідків доглядайте за меблями.
Правильний догляд за плетеними меблями допоможе зберегти її в ідеальному стані на довгі роки. Існують деякі поради і рекомендації, які можуть стати в нагоді всім щасливим власникам плетених меблів, а також бажаючим придбати меблі з натуральних матеріалів.
Основні правила догляду за плетеними меблями
1. Умови, в яких знаходиться плетені меблі в будинку або квартирі, впливають на її зовнішній вигляд. Плетеним виробам протипоказано постійне перебування в дуже вологому приміщенні. Якщо меблі довгий час простояла на вулиці під дощем, то її необхідно занести в будинок і просушити. Використання водовідштовхувальних засобів в даному випадку неефективне.
2. Пересихання на сонці або в жаркому приміщенні також небажано. Саме пересихання стає причиною втрати форми і розплітання плетених крісел, стільців, столів і інших виробів. Сильний спеку – небезпека для плетених меблів. Помірна температура і вологість вбережуть її від неприємностей.
3. Не потрібно перестаратися під час прибирання. Найчастіша процедура – це змахування пилу з меблів. Плетені вироби найкраще протирати м'яким, чистим шматком сукна, фланелі або оксамиту. Використання занадто мокрих ганчірок для протирання поверхні меблів може призвести до втрати блиску.
4. З часом плетені меблі, якою користуються постійно, може почати поскрипывать, також в деяких місцях можуть з'явитися маленькі тріщинки. Щоб уникнути подібних явищ, потрібно хоча б раз на місяць накривати виріб на ніч трохи вологим простирадлом.
5. Якщо все ж у меблів з'явилися помітні тріщини, їх можна замаскувати бджолиним воском.
6. Плями на плетених меблів, які могли залишитися після вуличного і домашнього використання, ефективно затираються сумішшю солі і рослинної олії. Суміш наноситься на 2-3 години. Після цього її потрібно видалити і затерти очищається місце сухою ганчіркою.
7. Протирання тальком врятує плетені меблі від жирних плям.
8. Причиною плям і слідів на плетених меблів можуть стати гарячі чашки, чайники та інші гарячі предмети. Вони виводяться розчином спирту і олії. Його варто наносити на пляму, втираючи шматком вати до повного зникнення сліду.
9. Стару, «бывалую» плетені меблі привести в гідний вигляд можна за допомогою оліфи. Шар оліфи наноситься на поверхню і покривається безбарвним лаком. Пожовклий від часу меблі можна вичистити солоною водою, а вицвілий на сонці – морилкою. Перед тим, як наносити морилку, поверхня меблів необхідно зачистити дрібною шкуркою і стерти деревний пил. Після висихання мореною поверхні її потрібно обробити безбарвним лаком.
Правильний догляд за плетеними меблями забезпечить красу і ідеальний стан виробів. Догляд за плетеними меблями може стати приємною процедурою, тому як наводити порядок і підтримувати затишок в будинку – заняття небайдужих людей, що цінують тепло домашнього вогнища.
- Обращение к покупателямИнформация о работе предприятия в военное время
- Кабіни для курінняВиробництво кабін для куріння в Україні