
Кутовий кошик для білизни плетений з лози у ванну
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Vic-в55-угловая
3 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий кошик для білизни плетений з лози у ванну
Кутовий кошик для білизни з кришкою виготовлений із високоякісної лози Закарпаття.
"Кутовий кошик" - ідеальний варіант для невеликої ванної кімнати, в якій кожен сантиметр важливий і повинен використовуватися грамотно і корисно.
Кутовий кошик для білизни дуже зручний у маленьких приміщеннях. Купуючи два кошики, Ви можете відсортувати кольорову та білу білизну для зручності.
Розміри: висота-55см ширина-35 см
Надсилання через Нову Пошту.
Пакуємо дбайливо і добротно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 35 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Лоза |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Смітник |
- Ціна: 3 200 ₴






