
Крісло садове серії Ліра
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: sh04005
Відправка з 15 квітня 20263 130 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфорт, комфорт і ще раз комфорт
Особливістю мебілів "Ліра" є форми сидіння та спинки, які суворо дотримуються ліній Акерблома та Шнайдера, і покликані здійснювати підтримку попереку і середньої частини спини.
Оригінальний дизайн здатний вписатися в практично будь-який інтер'єр.
Точне опрацювання складових - родзинка преміум колекції "Ліра".
Як і всі вироби нашого підприємства, крісло Алітур "Ліра" виготовлено з масиву дерева (вільха). Всі з'єднання виконані за клеєно-шкантовою технологією..
Особливу увагу ми приділяємо способам тонування та захисту нашої продукції, іншими словами — видам покриття.
Для даного виробу було використано спеціальну, терасну оливу від австрійського виробника - "Adler".
Сукупність даних переваг гарантує надійність в експлуатації та простоту догляду за кріслами Алітур "Ліра".
Крісло
Габаритні розміри (Довжина/Ширина/Висота)
64/80/87
Довжина сидіння
48 см
Ширина сидіння
45 см
Висота сидіння
42 см
Матеріал
Вільха, масив деревини
Вага
15 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Глибина | 640 |
| Глибина стільця | 640 |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал спинки | Натуральне дерево |
| Стільничний столик на підлокотнику | Ні. |
| Коригування опор | Ні. |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Ширина | 800 |
| Ширина стільця | 800 |
- Ціна: 3 130 ₴








