
Лавка садова серії Ліра
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: sh05010
Відправка з 11 квітня 20266 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфорт, комфорт і ще раз комфорт
Особливістю мебілів "Ліра" є форми сидіння та спинки, які суворо дотримуються ліній Акерблома та Шнайдера, і покликані здійснюватипідтримку попереку і середньої частини спини. Оригінальний дизайн здатний вписатися в практично будь-який інтер'єр. Точне опрацювання складових - родзинка преміум колекції "Ліра".
Як і всі вироби нашого підприємства, лава Алітур "Ліра" виготовлена з масиву дерева (вільха). Всі з'єднання виконані за клеєно-шкантовою технологією..
Особливу увагу ми приділяємо способам тонування та захисту нашої продукції, іншими словами — видам покриття.
Для даного виробу було використано спеціальну, терасну оливу від австрійського виробника - "Adler".
Сукупність даних переваг гарантує надійність в експлуатації та простоту догляду за лавою Алітур "Ліра".
Лава
Габаритні розміри (Довжина/Ширина/Висота)
166/80/87
Довжина сидіння
150
Ширина сидіння
45
Висота сидіння
42
Матеріал
Вільха, масив деревини
Вага
33 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 33 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 1660 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
- Ціна: 6 990 ₴





