
Садові меблі серії Ліра
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: sh07009
Відправка з 11 квітня 202621 390 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфорт, комфорт і ще раз комфорт
Особливістю мебілів "Ліра" є форми сидіння та спинки, які суворо дотримуються ліній Акерблома та Шнайдера, і покликані здійснювати підтримку попереку і середньої частини спини.
Оригінальний дизайн здатний вписатися в практично будь-який інтер'єр.
Точне опрацювання складових - родзинка преміум колекції "Ліра".
Як і всі вироби нашого підприємства, меблі Алітур "Ліра" виготовлені з масиву дерева (вільха). Всі з'єднання виконані за клеєно-шкантовою технологією..
Особливу увагу ми приділяємо способам тонування та захисту нашої продукції, іншими словами — видам покриття.
Для даного виробу було використано спеціальну, терасну оливу від австрійського виробника - "Adler".
Сукупність даних переваг гарантує надійність в експлуатації та простоту догляду за садовими меблями Алітур "Ліра".
Стіл
Габаритні розміри (Довжина/Ширина/Висота)
115/71,5/60
Довжина стільниці
115
Ширина стільниці
71,5
Висота по стільниці
60
Матеріал
Вільха, масив деревини
Вага
23 кг
Лава
Габаритні розміри (Довжина/Ширина/Висота)
166/80/87
Довжина сидіння
150
Ширина сидіння
45
Висота сидіння
42
Матеріал
Вільха, масив деревини
Вага
33 кг
Крісло
Габаритні розміри (Довжина/Ширина/Висота)
64/80/87
Довжина сидіння
48
Ширина сидіння
45
Висота сидіння
42
Матеріал
Вільха, масив деревини
Вага
15 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 60 |
| Висота сидіння | 42 мм |
| Габаритні розміри (Довжини/Ширина/Висота), см | 166/80/87 |
| Довжина | 115 мм |
| Довжина сидіння | 150 см |
| Ширина | 71.5 |
| Ширина сидіння | 45 |
- Ціна: 21 390 ₴







