
Стіл садовий серії Ліра
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: sh06006
Відправка з 12 квітня 20264 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 273-54-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфорт, комфорт і ще раз комфорт
Особливістю мебілів "Ліра" є форми сидіння та спинки, які суворо дотримуються ліній Акерблома та Шнайдера, і покликані здійснювати
підтримку попереку і середньої частини спини.
Оригінальний дизайн здатний вписатися в практично будь-який інтер'єр.
Точне опрацювання складових - родзинка преміум колекції "Ліра".
Як і всі вироби нашого підприємства, стіл Алітур "Ліра" виготовлений з масиву дерева (вільха). Всі з'єднання виконані за клеєно-шкантовою технологією..
Особливу увагу ми приділяємо способам тонування та захисту нашої продукції, іншими словами — видам покриття.
Для даного виробу було використано спеціальну, терасну оливу від австрійського виробника - "Adler".
Сукупність даних переваг гарантує надійність в експлуатації та простоту догляду за столом Алітур "Ліра".
Габаритні розміри (Довжина/Ширина/Висота)
115/71,5/60
Довжина стільниці
115
Ширина стільниці
71,5
Висота по стільниці
60
Матеріал
Вільха, масив деревини
Вага
23 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Ширина | 710.5 мм |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 23 кг |
| Основні | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Стан | Нове |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
- Ціна: 4 990 ₴






