
Скамья Шарлотта для парка 2000х450х850мм OL677/2
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: OL677/2
Отправка с 11 мая 20268 459 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 273-54-94
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скамья садово-парковая Шарлотта
Представляємо вам садову лавку в стилі лофт. Поєднання класичного дизайну з елементами сучасного стилю робить цю лаву ідеальним доповненням для саду, тераси або патіо. Розміри лавки забезпечує комфортний простір для відпочинку. Виготовлена з високоякісних матеріалів, лава має міцну конструкцію, здатну витримати різні погодні умови. Цей дизайн підходить як для сучасних, так і класичних садових інтер'єрів.
Габаритні розміри:
Довжина – 1500 мм
Глибина - 450 мм
Висота - 850 мм
Характеристики:
Каркас - профільна труба 60х40 мм
Покриття - полімерне-порошкове
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kompred |
| Страна производитель | Украина |
| Высота с учетом спинки | 850 мм |
| Высота сидения | 450 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Материал изготовления | Дерево, Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Натуральное дерево |
| отдельно изделие | скамья со спинкой |
- Цена: 8 459 ₴



