
Открытый шкаф для одежды в стиле Лофт 1800х1200х400мм ВШ108
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: Gmet-ВШ108
Отправка с 11 мая 202612 537 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 273-54-94
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрита шафа для одягу в стилі Лофт. Параметри: ширина 1200 мм, висота 1800 мм, глибина 400 мм. Лаконічна підставка оптимальна для використання в торгових точках, які продають текстиль. Стійка підставка дозволяє виробу витримувати великі навантаження. На ній можна розміщувати куртки, сукні, блузи, брючні костюми та інше, будучи впевненим у тому, що вони не помнуться і не деформуються. Якісна фарба не сколюється, не дряпається і не вицвітає навіть після тривалої експлуатації. Конструкція зразка дозволяє розташовувати його в будь-якому місці залу: біля стіни або по центру. Придбавши декілька моделей, ви зможете вибудувати їх у ряд, якщо дозволяє площа приміщення. На замовлення наша компанія виготовить вішалки іншого забарвлення будь-якої товщини металу по вашому ескізу. Застосування • Обладнання доречно в магазині: воно допоможе підвищити лояльність покупців до вашої компанії, зберегти порядок. • У будь-якому шоурумі стійка буде виглядати акуратно і привабливо. • Любителям нестандартних рішень рекомендуємо придбати цю модель у свій будинок. Ви зможете позбутися від громіздких шаф – улюблені наряди завжди будуть під рукою. Оптимальне місце для розміщення – спальня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kompred |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1200 мм |
| Тип | Шкаф |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | натуральное дерево |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
- Цена: 12 537 ₴





